RPG History World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Un form RPG cu tema istorica, preistorica, medievala si fantastica. O tema unica si originala.
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Palatul lui Klaus

Go down 
4 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Joimt
√New√
√New√
Joimt


Sex : Male
Aur : 20
Argint : 26
Varsta : 27
Localizare : Cuba

Palatul lui Klaus  - Page 2 Empty
PostSubject: Palatul lui Klaus    Palatul lui Klaus  - Page 2 EmptyWed Jan 18, 2017 6:11 pm

First topic message reminder :

Ajuns in sfarsit in america Kalus da anuntul unei mari petreceri folosinduse de televiziuni...
Back to top Go down

AuthorMessage
Joimt
√New√
√New√
Joimt


Sex : Male
Aur : 20
Argint : 26
Varsta : 27
Localizare : Cuba

Palatul lui Klaus  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Palatul lui Klaus    Palatul lui Klaus  - Page 2 EmptySun Jan 22, 2017 1:27 am

Dansam dar incepusem sa ma plictisesc si de asta asa ca ies afara unde unul din barmani imi prepara o bautura si eu imi iau un trabuc apoi ma asez pe fotoliul meu si ma las pe spate ca sa ma uit la stele intr-e timp imi aprind tigara si cand trag din ea zic "Voi conduce acest oras" iar apoi rad deorece niste tipi din gasesca mea se duc cu animatorele in dormitor.
Back to top Go down
Sharma Sanara
♕Admin♕
♕Admin♕
Sharma Sanara


Sex : Male
Aur : 1198
Argint : 1271
Varsta : 38
Localizare : Braila

Palatul lui Klaus  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Palatul lui Klaus    Palatul lui Klaus  - Page 2 EmptySun Jan 22, 2017 4:16 pm

Iesisem si eu afara, si ma uitam la stele insa paream a fi atrasa special de o anumita stea, steaua din varful sagetii, sagetatorului.
Back to top Go down
https://rpghistoryw.rpg-board.net
Sponsored content





Palatul lui Klaus  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Palatul lui Klaus    Palatul lui Klaus  - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Palatul lui Klaus
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RPG History World  :: Other World :: England :: American dream-
Jump to: