RPG History World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Un form RPG cu tema istorica, preistorica, medievala si fantastica. O tema unica si originala.
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Butterfly

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Myss.Terious
Pirate
Pirate
Myss.Terious


Sex : Female
Aur : 126
Argint : 138
Varsta : 29
Localizare : Somewhere

Butterfly Empty
PostSubject: Butterfly   Butterfly EmptySat Aug 13, 2016 12:19 am

Ora 15:20


Ravi era la o cafenea din centrul orasului , discutant cu diferiti director ideile lui de proiect. Avea in gand sa deschida un local , mai exact tot o cafenea si tot in centru . Avea de gand sa imbine cafeaua cu arta . Mai exact, in cafenea pe langa banalele mese si scaune ca in orice local, sa se aduca si sevalete, culori , chitari pentru recreerea tinerilor si nu numai . Nu dura mult si isi planifica in alta zi o alta intalnire cu acestia . Tanarul Ravi ramase la cafenea , de unul singur , savurand cafeaua fierbinte si se uita peste schitele de proiect facute pentru localul sau .
Back to top Go down
Lora Wook
☆VIP☆
☆VIP☆
Lora Wook


Sex : Female
Aur : 1595
Argint : 1765
Varsta : 28
Localizare : Ελλαδα

Butterfly Empty
PostSubject: Re: Butterfly   Butterfly EmptySat Aug 13, 2016 12:32 am

Ora 15:20, Kate lucrase la un proiect arhitectural alaturi de colegul ei Tom. Impreuna aceau sa faca schita unui viitor hotel ce avea sa atraga un numar mare de turisti in NY. Ei se gandesc sa surprinda lumea prin ideile lor futuriste.
Back to top Go down
http://japanandkorea.wikiforum.net/
Myss.Terious
Pirate
Pirate
Myss.Terious


Sex : Female
Aur : 126
Argint : 138
Varsta : 29
Localizare : Somewhere

Butterfly Empty
PostSubject: Re: Butterfly   Butterfly EmptySat Aug 13, 2016 11:06 pm

- Poți te rog sa îmi aduci și o prăjitură cu fructe ? , se adresa Ravi chelneriței luând încă o gura de cafea. La un moment dat, își muta privirea către cei doi care discutau despre un hotel. Auzise de proiectul ăsta , și era aproape de cafeneaua lui.
Back to top Go down
Lora Wook
☆VIP☆
☆VIP☆
Lora Wook


Sex : Female
Aur : 1595
Argint : 1765
Varsta : 28
Localizare : Ελλαδα

Butterfly Empty
PostSubject: Re: Butterfly   Butterfly EmptySat Aug 13, 2016 11:16 pm

Butterfly Tumblr_m6eh34CdDV1rvlbm2o1_1280

-Dupa cum vezi, aceasta e schita facuta de mine a unui complex hotelier. Ma gandeam cum sa fac interiorul si de aceea am nevoie de parerea ta. M-am gandit sa ma inspir din filmele sf, folosing tehnologie HQ.
-Mi se pare o idee geniala Kate.
-Multumesc, in ultimele lui doar cu acest proiect mi-am consumat noptile pana la ipuizare.
cei doi continuand sa studieze schita, impartndu-si idei marete. Avea sa iasa un proiect interesant si de amploare.
Back to top Go down
http://japanandkorea.wikiforum.net/
Sponsored content





Butterfly Empty
PostSubject: Re: Butterfly   Butterfly Empty

Back to top Go down
 
Butterfly
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RPG History World  :: Other World :: England :: American dream-
Jump to: