RPG History World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Un form RPG cu tema istorica, preistorica, medievala si fantastica. O tema unica si originala.
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Trupe preferate

Go down 
2 posters
AuthorMessage
psychotic.bitch
☆VIP☆
☆VIP☆
psychotic.bitch


Sex : Female
Aur : 1061
Argint : 1141
Varsta : 29
Localizare : hell

Trupe preferate Empty
PostSubject: Trupe preferate   Trupe preferate EmptyTue Aug 16, 2016 9:07 am

Din moment ce nu e deschis un topic de genul sper că e okay că am făcut-o eu...

Trupa meu de top, nr 1 ca să zic așa a fost, este și va fi mereu Depeche Mode, pentru că au un sound grozav și la fiecare album au venit cu ceva nou. Pur și simplu i-am iubit mereu și asta nu se va schimba, melodiile lor mă liniștesc și cea mai frumoasă amintire a vieții mele va fi mereu concertul lor la care am fost când aveam vreo 12 ani.

În rest ascult orice îmi sună bine la ureche. Cochetez cu rockul, dar nu mă consider rockeriță sau ceva pentru că ascult și alte genuri diametral opuse. Dar din acest domeniu prefer trupe ca Evanescence, Nightwish (forma cea veche, nu cea noua), Crranberries, Rammstein, RHCP, Within Temptation, The Rasmus, Linkin Park și așa mai departe.
Îmi place și rapp-ul sau mă rog, anumite melodii pe stilul ăsta. De la noi din țară îmi plac mult CIA, care-s de la mine din oraș și îi ador live, BUG, unele melodii de la Paraziții, Guess Who, șamd.
Cât despre comerciale ascult și melodii de genul pop și alte amestecături, cât îmi sună bine mie nu contează restul.
Nu am nimic cu cei care ascultă populară și/sau manele, dar eu nu diger aceste 2 genuri și sunt singurele pe care nu le-aș asculta vreodata
Back to top Go down
Morphogenic
☆VIP☆
☆VIP☆
Morphogenic


Sex : Female
Aur : 675
Argint : 701
Varsta : 28
Localizare : aici

Trupe preferate Empty
PostSubject: Re: Trupe preferate   Trupe preferate EmptyTue Aug 16, 2016 7:11 pm

Trupa mea preferata e Hollywood Undead. V-as spune si numele melodiei prferate, insa nu am una din moment ce imi plac toate <3
De asemenea mai ascult Linkin Park, twenty one pilots, Artic Monkeys, Fall out Boy, Bazooka, Carla's Dream si cam orice altceva imi mai suna bine la ureche.
Back to top Go down
 
Trupe preferate
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Top 5 melodii preferate

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
RPG History World  :: Off topic :: Fan Stage :: Muzica-
Jump to: